Знайдіть міри двох сумміжних кутів,якщо один з нихна 15 °менший за іншого​


Ответы на вопрос

Отвечает Вуколова Анна.

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°. Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х-15°

х+х-15=180

2х=195

х=97,5

∠1=97,5°;  ∠2=97,5-15-82,5°

Отвечает Sattorova Raisa.

Ответ: 82°30' ;  97°30'

Объяснение:

сумма смежных равна 180°, один х, больший х+15,

х+х+15=180

2х=180-15

х=165/2

х=82.5°=82°30' - меньший угол. тогда больший=82°30'+15=97°30'