1. BD — бісектриса трикутника АВС. Знайди кут С, якщо A = 44°, ADB = 106°​


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.

Ответ:

У трикутнику АВД кут АВД=180-44-106=30°.

Тоді ∠ДВС = 30°, так як ВД-бісектриса.

∠ВДС=180-106=74°.

У трикутнику ВДС знаходимо ∠С=180-30-74=76°.

Відповідь: ∠С=76°.