2. Дано прямокутний трикутник катет і гіпотенуза якого відповідно дорівнюють 12 см і 15 см.

Знайдіть другий катет цього трикутника та периметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Анастасия.

другий катет цього трикутника за теоремою Пiфагора

√(15²-12²)=√(27*3)=9/см/

периметр Р=(12+15+9)=36/см/