Дано прямокутний трикутник катет і гіпотенуза якого відповідно дорівнюють 12 см і 15 см. Знайдіть

другий катет цього трикутника та периметр ​

Ответы на вопрос

Отвечает Огнева Полина.

Ответ:

Объяснение:

Второй катет по т. Пифагора - √(15²-12²)=8 см;

Периметр - Р=15+12+9=36 см.