Одна сторона трикутника дорівнює 18 см, друга - 22 см, а третя більша за другу на 10 см. Знайдіть

периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Baybakmozyr Baybak.

Ответ: 72см

Объяснение:

Дано:

a=18см

b=22см

с=b+10см

-----------------

P-?

Р=а+b+c

с=b+10=22+10=32см

Р=18+22+32=72см