Відрізок АМ - бісектриса трикутника АВС, АВ = 24 см, АС = 16 см, ВМ =18 см. Знайдіть сторону ВС.

А) 12 смБ) 20 смВ) 24 смГ) 30 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Вероника.

Ответ:

30 см.

Объяснение:

Бісектриса трикутника ділить протилежну сторону на частини, пропорційні прилеглим сторонам, тобто

АВ/ВМ=АС/СМ

24/18=16/СМ

СМ=18*16:24=12

ВС=18+12=30 см.