варіант 1. Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівное 26 см. а один з кететів на 2 см менший від

гіпотенузи. Знайдіть други катот трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстунова Саша.

Ответ:

10 см

Объяснение:

26-4=24 см - катет гіпотенузи

АВ - 2 катет гіпотенузи

АВ=\sqrt{26^{2}-24^{2}  }

АВ=\sqrt{676-576}

АВ=\sqrt{100}

АВ=10 см