Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 22 см. Основа трикутника на 6 см довша за бічну

сторону. Знайдіть сторони трикутника. У трикутника АВС вписано коло яке дотикається до його сторін АВ, АС, ВС відповідно в точках М, N, L. Відрізки АМ, BL, CN відноситься як 2:4:5. Знайдіть периметр трикутника А, В, С, якщо ВС=27 см Скажіть будьласка даю 20 балів срочно!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Земсков Коля.

Ответ:

Объяснение:

1)

Р=22см

Нехай бічна сторона = х см, тоді основа = (х+8) см.

Складемо і розв'яжемо таке рівняння:

х+х+8=22

2х=14

х=7

Бічна сторона = 7 см,

Основа = 7+8=15 см

2)

Нехай х - коефіцієнт пропорційності

Тоді АМ=2х см, ВL=4x cм, CN=5х см

ВС = 27 см

???