радіус кола описаного навколо правильного трикутника дорівнює 8√3 Знайдіть периметр трикутника та

довжину кола

Ответы на вопрос

Отвечает Пчёлкин Дима.

Ответ:

Р=72 см; С=16√3π см

Объяснение:

а=24 см

Р=3*24=72(см)

С=2π*8√3=16√3(см)