Один з внутрішніх кутів трикутника в 3 рази більше іншого, а зовнішній кут при вершині третього

кута дорівнює 150°. Знайдіть кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дубовик Дашуля.

Ответ:

180-150=30° - перший кут

х+3х=150

4х=150

х=37,5 - другий ккут

3х=37,5×3=112,5 - третій кут

Объяснение: