Зробить будь ласка задачу: Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 60 см. Бічна сторона в

4,5 разу більша ніж основа. Знайдіть сторони цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Петухов Михаил.

Ответ:

нехай основа х, а бічні сторони по х+4.5 тоді таке рівняння х+х+4.4+х+4.5=60

3х+9=60

3х=60-9

3х=51

х=17

тоді перша сторона - 4.5+17= 21,5см

друга - 4.5+17=21.5см

а третя-17см