Знайдіть площу рівнобедреного трикутника,бічна сторона якого дорівнює 10 см,а кут при його основі

дорівнює 45° а)25✓3. б)50 в)25✓2. г)50✓3

Ответы на вопрос

Отвечает Чивиев Шапи.

Ответ:   б) 50 .

Объяснение:

  ΔABC - рівнобедрений ; АВ = ВС = 10 см ; ∠А = ∠С = 45° .

∠В = 180° - 2 * 45° = 90° , тому  ΔABC - прямокутний .

Обчислимо його площу за формулою :

  S Δ = 1/2 *AB*BC = 1/2 * 10² = 50 ( см² ) ;     S Δ = 50 см² .