Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів,що утворилися при перетині

двох паралельних прямих січною,якщо один з них на 20 градусів більший за другий. ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! ДАЮ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ерик Мейрман.

Ответ:

∠3=∠5=80°; ∠4=∠6=100°.

Объяснение:

  • Внутрішніми односторонніми кутами називаються кути, які лежать з одного боку від січної с між прямими а і b.

При перетині двох паралельних прямих січною утворюються дві пари внутрішніх односторонніх кутів: ∠3 і ∠6; ∠4 і ∠5.

  • Сума двох внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох параллельних прямих  січною  дорівнює 180°.

∠3 + ∠6 = 180°,

Нехай ∠3 = х, тоді ∠6 = х + 20°.

х+х+20°=180°

2х=160°

х=80°

∠3=80°; ∠6 = х + 20°=80°+20°=100°

∠4 + ∠5 = 180°,

Нехай ∠5 = х, тоді ∠4 = х + 20°.

х+20°+х=180°

2х=160°

х=80°

∠5=80°; ∠4 = х + 20°=80°+20°=100°