Скільки сторін має правильний многокутник, кут якого дорівнює 173°? 51 60 52 Такого правильного

многокутника не існує

Ответы на вопрос

Отвечает Дычко Карина.

Сумма кутів будь-якого опуклого n-кутника (не обов'язково правильного) дорівнює 180^{\circ}(n-2) (це доводиться в школі). Нехай існує такий многокутник, тоді маємо:

173^{\circ} \cdot n=180^{\circ}(n-2)\\173^{\circ} \cdot n=180 ^{\circ} n-360^{\circ}\\\\-7^{\circ}n=-360^{\circ}\\7^{\circ}n=360^{\circ}

Але 360 не ділиться на 7 (в умі: 35 так, 350 так, 357 так, далі зрозуміло), тобто n \notin \mathbb N. А кількість сторін — число натуральное.

Відповідь: не існує.