Знайдіть градусну міру кругового сектора радіуса 5 см якщо його площа дорівнює 10 п


Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Лёша.

Ответ:

За формулою S= пR^2/ 360, знаходимо =360S/пR^2

=5п*360/п*100, =18гр