До вівторку пж Через точку к як хоться на відстані 30см від центра кола радіусом 34 см. проведено

хорду, яка поділяється точкою К на вiдрiзки, довжншни яких відносяться як 1:4.Знайти довжину хорди.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Денис.

Объяснение:

АО=ОВ=R=34 cм

АК=АО+ОК=34+30=64 см

КВ=ОВ-ОК=34-30=4 см

СК=х см

DK=4x см

По теореме о пересекающихся хордах

СК×DK=AK×KB

Х×4Х=64×4

4X^2=256

X^2=64

X=корень 64=8

СК=8 см

DK=4×8=32 см

CD=CK+DK=8+32=40 см

Ответ : 40 см