Чи існує трикутник два кути якого дорівнюють 100 ° і 80 °?


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Миша.

Ответ:

ні

Объяснение:

так як сума кутів трикутника =180°, то 3-ій кут =180-100-80=0°

кута з 0° не існує

тоді трикутника існувати не може