Помогите срочно!!!!! Один з внутрішніх кутів трикутника в 3 рази більший за другий, а зовнішній

кут, не суміжний з ними дорівнює 100°. Знайти внутрішні кути трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.

Ответ:

25°,  75°

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів не суміжних з ним.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=3х°;  х+3х=100;  4х=100;  х=25.

∠1=25°,  ∠2=25*3=75°