Обчисліть об’єм призми, основою якої є паралелограм зі сторонами 4 см і 10 см та кутом 30°, а

висота призми дорівнює 5√3 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Татьяна.

Ответ: 100 корень 3

Объяснение:

Площа=  4*10*син30=20

Об'єм= 20*5 корень 3=100 корень 3