Знайдіть значеннях та у при яких вектори а (х; у;2) i и B(-2;3;1) будуть колінеарними?​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Анастасия.

Ответ:  x = -4  y = 6

Объяснение: Коли вектори колінеарні, то вони пропорційні.

Повинно бути: х/-2 = y/3 = 2/1

                           х/-2 = y/3 = 2

                            х/-2 = 2    x = -4

                            y/3 = 2      y = 6

/ - это черта дроби