ABCD- трапеція. BC = 4CM , EF = 7 см. Знайдіть довжину AD. А) 7 см; Б) 8 CM;B) 6 см; г) 10 см; Д)

25 см;

Ответы на вопрос

Отвечает Гросс Иван.

Ответ:

г) 10 см

Объяснение:

АD=(EF×2)-BC=(7×2)-4=10 (cм)