У прямокутному трикутнику АВС АС=6 см ВС=8см. Чому дорівнює тангенс кута В​


Ответы на вопрос

Отвечает Федорушкин Дима.

тангенс кута це відношення протилежного катета до прилеглого катету для даного кута, тобто для кута ∠В  в прямокутном трикутнике АВС протилежний буде АС, прилеглий буде ВС

⇒tg∠B=AC/BC=6/8=3/4=0,75