У трикутнику АВС гіпотенуза АС = 10 см, ∠А = 30°. Чому дорівнює катет ВС? * відповіді: 5 см 10 см

15 см 20 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Темирбеков Бексултан.

Ответ:

За опорним фактом катет, що лежить проти кута, величина якого дорівнює30 градусів, дорівнює половині гіпотенузи, тоді:

ВС=АС/2=10/2=5(см)

Відповідь: ВС=5см

Объяснение:

Отвечает Отепкалиев Аманжан.

Ответ:

5 ссм

Объяснение: