Знайти гострі кути прямокутного трикутника,якщо їх градусів міри відносяться ,як 7:3.


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Тимур.

Ответ:

63°    27°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°.

7х+3х=90;  10х=90;  х=9

∠1=7*9=63°;  ∠2=3*9=27°