ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЛИЗ!!! У прямокутному трикутнику АВС гіпотенуза АВ=8м. А катет АС-4м. Знайдіть

другий катет і гострі кути трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибатова Сабина.

За теоремою Піфагора:

AB^{2}=AC^{2}  +BC^{2} \\8^{2} =4^{2}+x^{2} \\ x^{2} =64-16\\x^{2} =48\\x=4\sqrt{3}- BC

гострі кути знаходимо за відношеннями гіпотенузи до протилежного катета:

sin(CAB) = \frac{AC}{AB} =\frac{4}{8} =\frac{1}{2} \\CAB = 30

другий простіше:

90-30 = 60