При якому значенні x вектори m̅(2;x+4) і n̅(x;-2) будуть колінеарними?


Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.
Вектори колінеарні при:
x1/x2=y1/y2
Тобто
2/x=(x+4)/(-2)
Цей вираз перетворюємо (множимо навхрест) на
2*(-2)=x(x+4)
-4=х^2+4х
x^2+4x+4=0
(Розв'язуємо квадратичне рівняння за теоремою Вієта)
x=-2
Відповідь: x=-2; m (2;2), n (-2;-2)