Допоможіть!!!! Обчисліть довжину кола, діаметр якого дорівнює 8 сантиметрів


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Рома.

Объяснение:

С=π×d

C—жовжина кола

С=3.14×8=25.12см