Обчисли площу і сторону квадрата, якщо діагональ квадрата дорівнює 9√2 см. Сторона квадрата — см.

Площа квадрата — см2. Якщо необхідно, відповідь округли до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Вика.

Для квадрата є две 2 формули щоб шукати площу і сторону чрез діагональ

a=d/√2=9√2 ÷ √2= 9 см

S=d²/2=(9√2)²÷2=81×2÷2=81 см²