Катети прямокутного трикутника дорівнюють 8 см і 15 см. Знайдіть синус гострого кута, що лежить

проти меншого катета.

Ответы на вопрос

Отвечает Галушкин Иван.

Ответ:

Спочатку за теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу:

АВ=√АС²+СВ²=√8²+15²=17 (см)

Синусом гострого кута пямокутного трикутника називають відношення протилежного катета до гіпотенузи.

sin ∠В=АС/АВ

sin ∠В=8/17≈0,47

Відповідь: 0,47 синус гострого кута, що лежить проти меншого катета.