Сторона квадрата 4 см. Знайдіть його діагональ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Император-Райский Алексей.

Відповідь:

4√2 см

Пояснення:

  існує аксіома, що діагональ квадрата дорівнює його стороні ,помноженої на √2 , в=а*√2

можна легко це довести : діагональ квадрата ділить квадрат на два однакових прямокутних трикутників , за теоремою Піфагора, В²=А²+А²⇒В²=2А²⇒В=√2А²⇒А√2      А сторона квадрата, В -діагональ., тому, якщо є сторона квадрата, діагональ завжди буде дорівнювати стороні* √2     і нічого доводити не потрібно, це аксіома!

Отвечает Громов Георгий.

d =  \sqrt{2a}

d =4 \sqrt{2}  \: cm