Площина α перетинає сторони MF і MK трикутника MFK у точках A і B відповідно та паралельна стороні

FK; AB=12 см, AM:AF=3:5. Знайдіть довжину сторони FK трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Урбанович Егор.

Ответ:

ΔAMK і ΔFMK подібні. Тому FK/AB = 8/3 ⇒ FK = 8/3 * AB = 8/3 * 12 = 32 см