Дуже треба допомога!!!!! знайдіть площу кругового сектора, якщо його радіус дорівнює 4 см, а

градусна міра становить 20 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Ноцька Ольга.
Ответ:
8π/9 см²

Решение:
Sсек=πR2*a°/360°, где а=20° центральный угол.
Sсек=π*4²*20/360=8π/9 см²