Коло вписане в рівнобедрений трикутник, ділить його бічну сторону на відрізки 6см і 10см, починаючи

від основи. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Кирилл.

Ответ:

44 см.

Объяснение:

Бічні сторони = 10+6 = по 16 см, т.к як це рівнобедрений трикутник.

основа = 6+6 = 12 см.

периметр = 16+16+12 = 44 см.

пс, если правильно, можно лучший ответ?)

Отвечает Небукин Владимир.

Ответ:

Объяснение:

6*4+2*10=24+20=44см(периметр)

бічні стор.16см

основа 12 см

Сделала немного проще