Довжина дуги кола , що відповідає куту 18°,дорівнює 0,3П см. Знайдіть діаметр данного кола срочнооо

дайте полный ответ пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Тимофей.

Ответ:

Довжина дуги обчислюється за формулою

L=(πRn°)/180 з неї можемо знайти радіус:

0,3π=(π*R*18)/180

R=3 (см)

D=2R=2*3=6 (см)

Объяснение: