У трикутника ABC і BK-медіана і висота AB=6см AK=5см. Знайти периметр трикутника ABC


Ответы на вопрос

Отвечает Крутин Тимофей.

Ответ:

Так як BK-медіана і висота отже ΔАВС рівнобндрений, тоді:

АВ=ВС=6 (см)

АС=2АК=5*2=10 (см)

Р=АВ+ВС+АС

Р=6+6+10=22 (см)