2) Дві ділянки землі огороджено парканами однакової довжини. Перша ділянка має форму прямокутника

зі сторонами 220м i 160м, а друга має форму квадрата. Площа якої ділянки більша й на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадеев Данил.

Ответ:

Площа квадратної ділянки більша ніж прямокутної на на 900м²

Объяснение:

1)Площа прямокутника дорівнює:

220м*160м=35200м²

2) 220м+160м=380м-довжина всього паркана

3)380м:2=190м-сторона квадрата

4)Площа квадрата дорівнює:

190м*190м=36100м²

5)36100м²-35200м²=900