Трикутник MPO прямокутний із прямим кутом O.PO=18см кут Pp=60°.знайти MP


Ответы на вопрос

Отвечает Пак Диана.

Ответ:

Спрчатку знайдемо ∠М=90°-∠Р=90-60=30°

За опорним фактом катет, що лежить проти кута величина якого дорівнює 30°, дорівнює половині гіпотенузи та навпаки, отже:

МР=2ОР=2*18=36 (см)