Знайдіть площу паралелограма, сторона якого дорівнює 6 см, а висота, проведена до цієї сторони

дорівнює 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мирина Саша.
Відповідь:
60 см²

Розв'язання:
S=a*h; де а=6см; h=10см
S=6*10=60 см²