1 Зовнішній кут при вершині С трикутника АВС дорівнює 94°. Чому дорівнює сума внутрішніх кутів А і

В цього трикутника? А 97° Б 95° В 94° Г 93° 2 Який з цих трикутників існує,якщо його сторони А 7см,6см,11см Б 13см,10см,24см В 9см,18см,28см Г 11см,15см,27см

Ответы на вопрос

Отвечает Кривощекова Кристина.

Ответ:

1) В 94°

Объяснение:

1) Внутрішній кут =180-94=86

Сума внутрішніх кутів =180-86=94

2) 7+6=13 > 11

13+10=23 <24

9+18=27 <28

11+15=26 <27

Існують всі крім першого