Зовнішній кут при двох вершинах трикутника відповідно дорівнють 150°і80°.знайдіть градусну міру

кожного з трьох внутрішніх кутів трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбаева Динара.

Ответ:

30°     100°     50°

Объяснение:

Сума внутрішнього та зовнішнього кутів становить 180°.

∠1=180-150=30°

∠2=180-80=100°

∠3=180-(30+100)=50°