Площа прямокутника дорівнює 48 см2, а довжина 6 см.Вкажіть ширину прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Полина.
Ответ:
8см

Объяснение:
S=a×b
a=S/b
48/6=8см