Знайдіть довжину кола описаного навколо правильного трикутника периметр якого дорівнює 16 градусів

СРОЧНООООО ДАЮ 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Яна.
Відповідь:
32π/9

Розв'язання:
Р=3а, де а- сторона трикутника.
а=Р/3=16/3 сторона трикутника.
R=a/√3=16/3*1/√3=16√3/9
С=2πR=2π*16√3/9=32π/9