Основи трапеції 8 см та 11 см, бічні сторони 7 см і 13 см, а висота 4 см. Знайдіть площу трапеції.

Помогите мрочно надо времени 20 минут​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Вика.

Ответ:

38 см²

Объяснение:

Щоб знайти основу трапеції через висоту і основи ми застосовуємо цю формулу: S= (a+b)/2*h - де a i b - основи трапеції.

Тому підставляємо значення:

S= (8+11)/2*4= 38 см²

Отвечает Рогачёва Александра.

Ответ:

140

Объяснение:

я уверен в этом ответе