Знайдіть об'єм кулі радіусом 14 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Ольга.

Объяснение:

V=4/3×n×R³

V=4/3×n×14³=3658,7n (cм³)

Отвечает Фадеенко Кирилл.

Формула:

S=\frac{4\pi r^3}{3}

Решение:

S=\frac{4\pi r^3}{3}=\frac{4\pi 14^3}{3}=\frac{4\pi2744}{3}=\frac{10976}{3}=\frac{34482,12}{3} =11494,04

Ответ: 11494,04