4. Якщо а - тупий кут і sing =5/13, то cos=​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарюта Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Якщо а - тупий кут , то 90° < a < 180° Тоді звідси маємо

sin²a + cos²a = 1

cos²a = 1 - sin²a = 1 - (5/13)² = 1 - 25/169 = 169/169 - 25/169 = 144/169 = 12/13

cos a = -12/13, оскільки кут у другій чверті, а косинус у другій чверті має знак мінус