Різниця між величинами двох внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих a i b та сiчнiй с

дорівнює 40º. Обчисліть величину більшого з цих кутів. Варианты: 70º 100º110º120º90º​

Ответы на вопрос

Отвечает Заплава Назар.

Ответ:

Объяснение:

сума внутрішніх односторонніх кутів при двох паралельних прямих та січній дорівнює 180°

Позначимо один з кутів х, другий кут у

Маємо систему рівнянь:

х-у =40

х+ у=180

Розв'яжемо систему рівнянь. Для цього віднімемо з першого рівняння друге

х-у=40

х-х-у-у=40-180

х-у=40

-2у=-140

х-у=40

у=70

х-70=40

у=70

х=40+70

у=70

х=110

у=70

Відповідь: більший з кутів дорівнює 110°