ПЛИЗ СРОЧНО ДАЮ СТО БАЛЛОВ Знайдіть відстань між точками А і В, якщо А (-1;2) і В (4; -3). Задача

2. Знайдіть периметр трикутника, вершини якого знаходяться в точках із координатами (1;2), (8; 26), (19; 26).

Ответы на вопрос

Отвечает Чистикина Варя.

Ответ:

1) √50

2) 66

Объяснение:

1) АВ=√((х₂-х₁)²+(у₂-у₁)²)=√((4+1)²+(-3-2)²)=√(5²+(-5)²)=√(25+25)=√50

2) АВ=√((8-1)²+(26-2)²)=√(7²+24²)=√(49+576)=√625=25

ВС=√((19-8)²+(26-26)²)=√11²=11

АС=√((19-1)²+(26-2)²)=√(18²+24²)=√(324+576)=√900=30

Р=25+11+30=66

*все решается по выделенной формуле