Трапеція з основами 4 см і 6 см. висотою 3 см. знайти площу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.

Відповідь:S=(ВС+АД)/2*ВН

S=(4+6)/2*3=10/2*3=5*3=15см^2

Ответ: 15см^2

Пояснення: