радіус основи конуса дорівнює 2 см, а його осьовий переріз-рівнобедрений прямокутний трикутник

.Знайдіть його висоту та його твірну

Ответы на вопрос

Отвечает Мотренко Денис.

Ответ:

Висота дорівнює 2см

Твірна дорівнює 2√2 см

Объяснение:

Трикутник прямокутний рівнобедрений, тож висота є також медіана. Медіана прямокутного трикутника дорівнює половині гіпотенузи, тобто половині діаметра.

h=r=2см.

d=2r=2*2=4 см діаметр.

l=d/√2=4/√2=2√2 см твірна