Ребро куба дорівнює 4 см. знайдіть площу повної поверхні куба


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

в кубі 6 граней-квадратів, тобто площа повної поверхні:

S₁=6*a²=96

2 грані - основания, значить всього 4 бокові грані, значить:

S₂=4*a²=64

Відповідь:S₁=96см²

S₂=64см²

Отвечает Сумская Юля.

Ответ:

45

Объяснение:

так надапонятно холххоохохохлх